Abonament na złote monety kolekcjonerskie

Jeśli chcą Państwo mieć pewność, że w kolekcji nie zabraknie nowych złotych monet wydawanych przez Narodowy Bank Polski, to opcja zakupu abonamentu na złote monety kolekcjonerskie będzie doskonałym rozwiązaniem. Sprzedaż i skup monet nie zawsze zagwarantują Państwu dostępność takich egzemplarzy, natomiast opcja abonamentu – tak. Jest to więc korzystne rozwiązanie również pod względem finansowym. Decydując się na roczny abonament, zyskują Państwo pewność co do jakości oferowanych przez nas monet. Dodatkowo gwarantujemy szeroki wybór egzemplarzy pochodzących z odległych czasów, jak i tych obecnie emitowanych przez Narodowy Bank Polski.

Dlaczego złote monety?

Złoto jest kruszcem docenianym w wielu dziedzinach i branżach. Jest także wartościowe i stanowi doskonałe źródło inwestycji oraz zarobku. Dlatego też złote monety są tak popularne zarówno wśród doświadczonych, jak i początkujących kolekcjonerów numizmatyki. Należy jednak być ostrożnym, ponieważ obecnie na rynku pojawia się wiele fałszywych egzemplarzy. Z tego powodu, należy kupować je tylko w sprawdzonych salonach numizmatycznych. Warto też zwrócić uwagę, że złote monety są rewelacyjną lokatą kapitału. Jednym z najlepszych sposobów na fizyczne nabycie złota jest właśnie zakup złotych monet kolekcjonerskich, które można traktować jako świetny produkt inwestycyjny. Z uwagi na ograniczony nakład poszczególne modele bardzo szybko zyskują na wartości, tym samym stając się opłacalną inwestycją oraz bezpiecznym sposobem na przetrzymanie zgromadzonych oszczędności. Złoto jest obarczone zdecydowanie mniejszym ryzykiem niż na przykład fundusze inwestycyjne, choćby dlatego, że nie jest tak wrażliwe na wahania na rynkach finansowych lub inflację.

Tylko sprawdzone egzemplarze

W naszej ofercie znajdują się egzemplarze monet, które są przez nas weryfikowane pod względem autentyczności. Ponadto, zanim daną monetę udostępnimy w sprzedaży, dokładnie określamy jej wiek, pochodzenie oraz stan techniczny. Oprócz tego przykładamy ogromną uwagę do prawidłowego oczyszczenia monety oraz jej zabezpieczenia przed uszkodzeniami. Staranność wykonania oraz czystość materiału, z którego wykonane są monety numizmatyczne, warunkują ich wartość, zatem chcąc nabyć produkt najwyższej jakości niezbędne jest otrzymanie potwierdzenia ich autentyczności, który Państwo od nas uzyskają. Jesteśmy firmą, która szczyci się wieloletnim doświadczeniem w skupowaniu monet i ich sprzedaży oraz olbrzymią wiedzą z zakresu numizmatyki. Poza sprzedażą zajmujemy się także wyceną starych monet.

Zachęcamy do kontaktu z nami wszystkich zainteresowanych usługa abonamentową na złote monety. Chętnie przedstawimy szczegóły współpracy i odpowiemy na wszystkie pytania.

Kontakt
Dane firmy

Krakowski Salon Numizmatyczny Marek Trybulski

NIP 679 138 26 49, REGON 120157208

konto: PKO SA 17 1240 4650 1111 0010 5354 1012

Adres

ul. Wielopole 3, 31-072 Kraków

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 10:00 - 17:00

Kontakt

tel. 12 429 39 03

kom. 506 147 907

e-mail:

Sprawdź
facebookallegro

KSN Marek Trybulski

Marek Trybulski

Marek Trybulski

profesjonalny numizmatyk i grader

Telefon:

+48 12 429 39 03

506 147 907

E-mail:

Adres:

ul. Floriańska 40,

31-021 Kraków