Skup i sprzedaż monet kolekcjonerskich

Monety kolekcjonerskie są chętnie kupowanym oraz sprzedawanym przedmiotem. Wszystko ze względu na swoją wartość, ale również piękno oraz bogatą historię, która za nimi stoi. Do usług naszego sklepu numizmatycznego Gibon zalicza się przede wszystkim skup monet oraz ich sprzedaż. Dlatego niezależnie od tego czy są Państwo kolekcjonerami, czy posiadają kilka identycznych monet i chcą je sprzedać, mogą Państwo liczyć na nasz salon numizmatyczny w Krakowie. Zachęcamy Państwa do odwiedzin, aby przekonać się o naszej wiedzy i doświadczeniu. Skupujemy kolekcjonerskie monety srebrne oraz monety złote, które pochodzą z mennic polskich i zagranicznych, z różnych okresów historycznych. Dokonujemy kupna zarówno pojedynczych walorów, jak i całych zbiorów. Jeśli nie są Państwo pewni co do wartości lub pochodzenia monety, to dokonamy kompleksowej wyceny starych monet. Ofertę gradingu proponujemy również u klientów w domu. Dzięki temu poznają Państwo rzeczywistą wartość monet, a z naszej strony mogą liczyć na korzystną ofertę kupna.

Oferta sprzedaży monet

Nasz komis numizmatyczny oferuje nie tylko skup złotych monet, ale również ich sprzedaż. Dysponujemy bogatymi zbiorami pojedynczych monet oraz całych kolekcji z różnych krajów oraz czasów. Są to między innymi stare monety z ziem polskich od XV wieku oraz monety obiegowe z okresu II RP. Posiadamy również bardzo rzadkie i unikatowe egzemplarze, które z pewnością zainteresują wprawionych kolekcjonerów. Oprócz odwiedzin w naszym stacjonarnym sklepie w Krakowie, proponujemy Państwu również zapoznanie się z naszymi aukcjami w serwisie Allegro oraz z naszym profilem w serwisie społecznościowym Facebook, na którym umieszczamy informacje o skupie i sprzedaży numizmatów. Wszystkie oferowane przez nas monety są dokładnie weryfikowane pod względem autentyczności. Dlatego mogą Państwo być pewni, że kupując na naszych aukcjach lub w sklepie stacjonarnym, zyskują Państwo certyfikowane egzemplarze kolekcjonerskie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu osobistego lub telefonicznego w przypadku dodatkowych pytań odnośnie skupu lub sprzedaży monet. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji..

Kontakt
Dane firmy

Krakowski Salon Numizmatyczny Marek Trybulski

NIP 679 138 26 49, REGON 120157208

konto: PKO SA 17 1240 4650 1111 0010 5354 1012

Adres

ul. Wielopole 3, 31-072 Kraków

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 10:00 - 17:00

Kontakt

tel. 12 429 39 03

kom. 506 147 907

e-mail:

Sprawdź
facebookallegro

KSN Marek Trybulski

Marek Trybulski

Marek Trybulski

profesjonalny numizmatyk i grader

Telefon:

+48 12 429 39 03

506 147 907

E-mail:

Adres:

ul. Floriańska 40,

31-021 Kraków